POZVÁNKA DO KNIHOVNY - článek ve Videčském zpravodaji

19.01.2016 01:12

POZVÁNKA DO KNIHOVNY

Jako dárek do nového roku 2016 připravila místní knihovna pro své čtenáře rozšíření  otevírací doby pro veřejnost. A tak zájemci mohou využívat služeb knihovny každou středu už od 10:00 hodin dopoledne do 17:00 hodin odpoledne (páteční otevírací doba zůstává stejná jako v loňském roce). Čtenáři si budou moci vybírat nejen z novinek, které knihovnu obohatily ještě v prosinci loňského roku, ale i z nového cirkulačního souboru. Ten připutuje do knihovny  koncem měsíce ledna.                                                                              Další novinkou letošní roku bude i nový časopis, který bude knihovna od ledna odebírat. Do našeho fondu přibude časopis Rozmarýna, který tak s novým Bydlením a Naší krásnou zahradou určitě čtenářky a čtenáře potěší.       Na dětské čtenáře, kterým se stýská po soutěžení (literární soutěž v lovení knižních perel se rozběhne zase až v březnu), máme připravené „ Zimní hádání a malování“ – vědomostní soutěže pro větší i menší děti.                                     Zima  se stala i tématem nové výstavy v prostorách knihovny. Do „Zimního království“ vás pozvou obrázky se zimní tematikou, které nakreslily děti z mateřské školy. Navštivte nás a uvidíte, jak se jim to podařilo.

Na závěr mi dovolte popřát vám všem za sebe i za místní knihovnu  šťastný a úspěšný nový rok 2016.

Božena Zajícová