POSEZENÍ S PANÍ VRLOVOU

15.04.2019 23:40

„Bylinky s písničkou“ – to byl název besedy, kterou jsme v knihovně uspořádali ve středu 10. dubna 2019. Každý, kdo si udělal čas a naší knihovnu navštívil, určitě nelitoval. Odpolední posezení při dobrém čaji z devatero kvítí a povídání o bylinkách s paní Vandou Vrlovou bylo velmi příjemné. Knihovnou zavoněl nejen perník, který pro nás napekla paní Jasná, ale zazněl i slibovaný zpěv. Za klavírního doprovodu paní Pavlíny Parks jsme si společné zazpívali nejednu známou písničku. Odpoledne se nachýlilo a nastal čas loučení. Na cestu do svých domovů jsme si neodnášeli jenom poučení a dobrou náladu, ale i drobný dárek, který si pro nás paní Vanda připravila. Byl to třeba sáček se sušenými bylinkami (saturejka, dobromysl, bylinný likér) nebo čerstvé výhonky zázračného rýmovníku a či libečku.                                                                        Paní Vandě se ve Vidči líbilo a slíbila, že se k nám zase ráda podívá- třeba na předvánoční nebo povánoční černou hodinku v knihovně. Budeme se těšit.

Fotogalerie: POSEZENÍ S PANÍ VRLOVOU