POHÁDKOVÝ LES 2018

04.06.2018 00:04

Byla sobota 2. června 2018 a ve Vidči se slavil Den dětí. Spojili se děti i dospělí, známí i neznámí, a společně uspořádali  cestu Pohádkovým lesem pro nejmenší. A u takové akce nesměla chybět ani naše knihovna se svým pohádkovým "Sovím stromem".

Počasí nám zpočátku moc nepřálo. Bouřka a déšť hrozily,že žádný Pohádkový les nebude. Ale nakonec se vyčasilo a děti mohly vyrazit na cestu. Čekalo je nejen setkání s pohádkovými  postavičkami, ale musely i dokazovat svou zdatnost a znalost při plnění různých úkolů. Za to vše je čekala sladká odměna nebo třeba u vodníka i kačenky, které si ale musely děti samy ulovit. A koho děti mohly cestou potkat. Tak třeba vedle už zmiňované vodníky u rybníčku třeba motýla Emanuela a Makovou panenku, Křemilka a Vochomůrku, Rumcajse s Mankou,víly i princezny, myslivce i vlka, u perníkové cvhaloupky sudičky a čarodějnice, aj. Bylo se na co koukat a děti i dospělí, kteří je doprovázeli, se určitě bavili.

Fotogalerie: POHÁDKOVÝ LES 2018