KOČKOVÁNÍ V KNIHOVNĚ aneb ODPOLEDNE S KOČKOU

22.11.2018 00:14

Kočky známé i neznámé, kočky živé i ty v knížkách nebo na plátně - ti bylo téma našeho zábavného odpoledne pro děti ze školní družiny. Na zpestření našeho setkání si vyzkoušely i svou zručnost - učily se vystřihovat papírovou sněhovou vločku nebo si vyrobit lodičku. Někdo byl šikovnější, někdo to vzdal a dal přednost počítači. Ale ti, co vydrželi, si domu odnášeli svou kouzelnou lodičku, která jim i s nákladem bonbonů přiblíží Vánoce.

středa, 21.11.2018

Fotogalerie: KOČKOVÁNÍ V KNIHOVNĚ aneb ODPOLEDNE S KOČKOU

/album/fotogalerie-kockovani-v-knihovne-aneb-kocky-v-knihovne/z-fotaku-063-jpg1/
/album/fotogalerie-kockovani-v-knihovne-aneb-kocky-v-knihovne/z-fotaku-065-jpg1/