KNIHOVNA ROKU ZLÍNSKÉHO KRAJE

13.07.2017 01:29

Ve středu 12.července navštívila naší knihovnu krajská komise, aby zhodnotila nominaci videčské knihovny v soutěži Knihovna roku zlínského kraje. Naše knihovna byla do této soutěže nominována společně s Městskou knihovnou Zubří a dalšími šesti knihovnami kraje.

Komisi se v naší knihovně, která ji přivítala sluníčkem a barvami, velmi líbilo. Doufáme, že se nám podaří obhájit titul, který knihovna získala už jednu a to v roce 2007. Jak o dopadne, to se dovíme na podzim u příležitosti Týdne knihoven, ale myslím si, že už samotná nominace je pro naši knihovnu velkým úspěchem. Ale člověk nikdy neví, a tak držte knihovně palce.

KOMISE PŘED JEDNOU Z DALŠÍCH NOMINOVANÝCH KNIHOVEN