KDY BUDETE MÍT OTEVŘENO ?

06.09.2016 21:05

Prázdniny nám skončily, děti nastoupily do školy, ale místní knihovna má stále zavřeno.  " Kdy už budete mít otevřeno? "  To je otázka, kterou mi čtenáři často pokládají, a já jim odpovídám:"Až bude vše hotovo". Zatím jsou práce na rekonstrukci a úpravách stávajících prostor v plném proudu. V knihovně pilně pracují sádrokartonáři a elektrikáři, po nich nastoupí vodaři a podlaháři. Pak dojde na vybavování knihovny novým nábytkem a zpětné uložení knih a časopisů, které zatím odpočívají v garáži. Je toho dost, co je třeba ještě udělat, a tak můžeme jen doufat, že během září bude vše hotovo tak, aby   v říjnu mohla knihovna opět přivítat všechny své čtenáře a návštěvníky .

Další fotografie z postupu prácí na rekonsrukci knihovny najdete: Fotogalerie - akce 2016