CHIRURGEM V KAZACHSTÁNU

21.03.2019 00:23

Ve středu 20.března 2019 proběhla ve videčské knihovně další ze zajímavých cestovatelských besed. Chirurgem v Kazachstánu, tak nazval své povídání MUDr. Martin Ondrášek, profesí lékař, ale jinak muž se spoustou zájmů.

Mimo své povolání je také nadšeným cestovatelem, muzikantem, primášem lékařské Vsetínské cimbálové muziky a sportovcem. Na kole projel se svou přítelkyni Evropu křížem krážem. Zahrál si také ve valašském celovečerním filmu Děda. Absolvoval tříměsíční pracovní cestu do kazašské stepi, kde pracoval na pozici vedoucího lékaře. A právě o svých zážitcích z této cesty se s námi rád podělil při našem setkání v knihovně.

Kniha, s názvem Chirurgem v Kazachstánu, kterou na základě svého cestování napsal, je k zapůjčení v naší knihovně.